Urbanistinės romantikos, kokybės ir pokyčių kombinacija

Šatrijos g. 7, Vilnius

Naujas 1–4 kambarių butų projektas Šnipiškėse. Augančios ir išsipildžiusios perspektyvos, modernus miesto gyvenimas dešiniajame Neries krante – didžiųjų pokyčių epicentre.

A++ energinė klasė

Erdvūs balkonai. Visų butų šeimininkams sukurti saulės šilumos sklidini balkonai, iš kurių gera matyti gerus pokyčius.

Atsiverianti panorama. Pro projekto langus atsiveria Vilniaus dangoraižių panorama.

Dviračių saugyklos. Naujais dviračių takais patogu pasiekti darbą ir pramogas, o mes pasirūpinome saugia jų laikymo vieta – įrengiamos uždaros dviračių saugyklos.

Grindinis šildymas. Pagaliau galėsite namuose basomis kojomis vaikščioti ištisus metus – butuose įrengiamas išmanusis grindinis šildymas.

A++ energinė klasė. Kokybė niekada neišeis iš mados, tad mes rūpinamės naujakurių komfortu, kiekviena detale, naudojamų medžiagų ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Iki centro – 5 min. pėsčiomis. Ideali vieta miesto mylėtojams, kurie nori jausti miesto pulsą ir gyvenimo malonumą sostinėje.

Požeminė automobilių aikštelė po namu. Automobiliai saugiai ilsisi po namu esančioje požeminėje aikštelėje. Numatytos vietos ir elektromobiliams.

Liftai. Patogumas – svarbiausia. Įrengiamas liftas, kuriuo tiesiogiai nusileidžiama į automobilių aikštelės aukštą.

Rodyti daugiau

Prabanga gyventi viena koja centre

Urbanistinė romantika – pro langą mojantys verslo centrai ir nuolatinis miesto kvėpavimas

Jei neateini tu – miestas ateina pas tave, nušviesdamas vakaro dangų šiltomis pernakt dangoraižių languose negęstančiomis šviesomis. Argi tai ne urbanistinė romantika? Nė neiškėlęs kojos iš namų gali pajusti, kaip miestas kvėpuoja, keičiasi drauge su tavimi ir auga, atnešdamas geresnį rytojų. Pagaliau, Vilnius – tai miestas, kuris visą laiką gyvas. Ir tu gyvas kartu su juo.

Ateities stilius, miesto gyvybė ir ypatinga namų siela

Žvelgdami į netolimą ateitį, matome daugybę naujų perspektyvų, kurios atvers Šnipiškių naujakuriams dar daug naujų durų. Už modernaus pastato fasado slypi ypatinga namuose įsikūrusi siela – ateities kūrėjai. Tai visi jūs, kurie trokšta gyventi čia ir dabar, vertindami kiekvieną minutę.

Supras tie,
kurie myli Vilnių ir dega noru įžengti į jo centrą

Užsakyti skambutį
Vardas *
Telefono numeris *
Patogus skambučio laikas
Oops... atrodo neužpildėte visų privalomų laukelių.
Netrukus Jums paskambinsime!